MASZYNY NOWE

Maszyny przez nas oferowane w większości wyprodukowane są w Polsce przez Polaków.
Z dumą opatrujemy je znakiem

 

Rozdrabniacze do produkcji paliw alternatywnych RDF

Proponujemy Państwu pojedyncze maszyny lub całe systemy do produkcji paliw alternatywnych. 
W naszym programie znajdziecie Państwo rozdrabniacze wstępne, przesiewacze, rozdrabniacze końcowe wolnoobrotowe oraz szybkoobrotowe granulatory.
Ofertę wzbogacają peryferia w postaci separatorów magnetycznych, wirowo-prądowych oraz powietrznych. 
Materiały rozdrabnianie przez maszyny RECONA serii Interceptor i Intersonic: tworzywa sztuczne, papier, folia, drewno, guma, karton, tekstylia i wiele innych. Nasze maszyny mogą być przystosowane również do pracy na wyjątkowo wymagających materiałach, jak metale.
Dzięki naszym młynom produkcja paliwa RDF i SRF z odpadów jest łatwa i ekonomiczna.

Rozdrabniacze do recyklingu tworzyw sztucznych
     Seria maszyn przeznaczonych do rozdrabniania tworzyw sztucznych na potrzeby recyklingu materiałowego. Gama dwuwałowych rozdrabniaczy wstępnych, jednowałowych wtórnych oraz młynów i granulatorów końcowych.

Niezawodne i ekonomiczne maszyny, w których zastosowaliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań poprawiających wydajność i ekonomikę pracy. 
Najmniejsze maszyny osiągają wydajność na poziomie 200 kg/h, największe: do 20 ton/h.

 

 

 

Rozdrabniacze do drewna
Maszyny tej serii zostały zaprojektowane z myślą o ekonomicznym rozdrabnianiu odpadów drzewnych i stolarskich na cele energetyczne. Prosta, zwarta konstrukcja, rozwiązania minimalizujące koszty obsługi i maksymalizujące wydajność pozwoliły nam stworzyć jedne z najlepszych rozdrabniaczy dostępnych na rynku.
Proponujemy maszyny jedno i czterowałowe, zaś ofertę uzupełniającą stanowią brykieciarki hydrauliczne.

 

Strzępiarki i rozdrabniacze do złomu
     

Rozdrabnianie to ważny proces w recyklingu złomu metali.
Oferujemy rozdrabniacze do lekkiego złomu stalowego, aluminium, miedzi oraz strzępiarki do cięższych aplikacji: rozdrabniania odlewów czy masywnych profili.
Wszystkie maszyny oferowane są w wersjach stacjonarnej i mobilnej o mocy od 90 do 1500kW

 

 

 

 

 

Przesiewacze
Urządzenia przesiewające zarówno stacjonarne jak mobilne, to jedne z podstawowych maszyn w gospodarce odpadami. Pozwalają oddzielić od siebie różne frakcje odpadów zwiększając ich czystość oraz zwiększając wydajność całej linii.
W naszej ofercie znajdą Państwo przesiewacze bębnowe (sita mobilne), kaskadowe, dyskowe i gwiazdowe, zarówno z napędem elektrycznym jak spalinowym.